Wasze pytania i odpowiedzi

  • Dajemy naszym klientom szeroki wybór sposobów płatności, wszystkie płatności są całkowicie bezpieczne.
  • Płatności online: poprzez stronę TPay możesz zapłacić za produkt online.
  • Płatność przy odbiorze: zapłać za produkt dopiero u kuriera przy odbiorze produktu.
  • Możesz wybrać dostawę kurierem, dostawę zrealizujemy przez kuriera DPD. Jeżeli aktualnie w wyborze dostawy nie ma opcji kuriera, po prostu napisz do nas wiadomość na: biuro@nutrisin.pl z adresem, na który chcesz otrzymać paczkę.

Suplement Nutrisin jest produkowany w Polsce i zarejestrowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (www.gis.gov.pl). Wszystkie składniki supelmentu są testowane i posiadają niezbędne certyfikaty. Dodatkowo składniki są naturalne, głównie pochodzenia roślinnego. Suplement wolny jest od wszelkich substancji niewskazanych dla zdrowia.

Nutrisin został stworzony dla każdego, kto chce skutecznie zrzucić wagę bez efektu jojo. Nie ma znaczenia ile kilogramów chcesz zrzucić, będzie efektywny zarówno dla osób, które chcą pozbyć się 5kg jak i 25kg.

Suplement Nutrisin: przyspiesza cały proces spalania tłuszczu przyspieszając Twój metabolizm. 30 minut po spożyciu Nutrisin aktywuje proces spalania Twojej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo duża dawka kolagenu poprawia elastyczność i wygląd Twojej skóry przez cały proces chudnięcia.

  • Jeśli otrzymasz przesyłkę i stwierdzisz, że otrzymany towar posiada wady fizyczne: został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, to niezwłocznie się z nami skontaktuj. Jeżeli masz powód dla zwrotu produktu, to zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dane kupującego, wskazanie przedmiotu reklamacji i wskazanie zakresu reklamacji. Decyzja dotycząca zwrotu zostanie podjęta w przeciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania kompletnego zgłoszenia.